Konkursas. Laimėkite nemokamą kvietimą į jogos užsiėmimus vienam mėnesiui. (Konkursas baigėsi)

Konkursas baigėsi. Rezultatai.

Taisyklės. 3 paprasti žingsniai:

  1. Užsiregistruokite šioje svetainėje. (Jeigu jau esate užsiregistravę, antrą kartą to daryti nereikia)
  2. Tapkite mūsų Feisbuko puslapio gerbėju ir pakvieskite tuos savo draugus, kuriems būtų įdomi informacija apie jogą ir prasmingą gyvenimą. (Kaip prisijungti ir pakviesti).
  3. Parašykite trumpai kas yra joga. Nežiūrint į Vikipediją. Tiesiog parašykite ką žinote, kaip patys iki šiol supratote. Apibrėžimą reikia parašyti kaip komentarą prie šio skelbimo.

Jūsų el. pašto adresas, nurodytas šioje svetainėje ir el. pašto adresas Feisbuko puslapyje turi sutapti.

Štai ir viskas. Kovo 31 dieną 21:00 burtų keliu bus išrinkti ir paskelbti 5 žmonės (nesvarbu, koks komentaras), kurie gaus kvietimus į šiuolaikišką neseniai atidarytą jogos centrą. Ten jie atsipalaiduos, pasisems jėgų ir tiesiog smagiai praleis laiką.

Užsiėmimų organizatoriaus pranešimas:

Kvietimas tiems, kas nori susipažinti su joga. Kviečiame penkis žmones, kurie visą balandžio mėnesį galės lankytis Šri Šri jogos centre nemokamai. Jogos užsiėmimas susideda iš:

  • Fizinė dalis (asanos).
  • Atsipalaidavimas, kvėpavimo pratimai.
  • Meditacija.
  • Po užsiėmimo geriama arbata.

Užsiėmimai vyksta kiekvieną diena nuo 18 val., penktadienį nuo 17 val. Antradienį būna naktinė grupė nuo 20.30 val.

Užtrunka apie 1 val.40 min. Kviečiu ir laukiu. Daugiau: srisriyoga.lt, Vyrenijus.

Komentarai

Akvila portretas

Sanskrito kalboje viena iš žodžio "joga" reikšmių yra "jungti, vienyti". Per jogos pratybas kūną, protą ir sielą sujungiame į vientisą koncentruotą visumą. Jogos pratimais lavindami kūną, mes tarsi prisiliečiame prie sielos. Ir šie žodžiai tikrai nėra paimti iš Vikipedijos. Tai žodžiais, kuriuos ką tik pasakiau, aš visiškai tikiu. Ir tai tikrai nėra tik teoretinis pasakymas ar gražus žodžių saskambis. Jie realūs. Man asmeniškai joga - dar paslapties skraiste pridengta siekiamybė. Joga domiuosi beveik trejus metus, tačiau kaip savamokslė. Man tiesiog patinka atrasti ją vėl ir vėl iš naujo. Po metų pertraukos jogą vėl "atradau", ji sugrįžo į mano gyvenimą. Šį žodį dedu į kabutes, nes tai perkeltinė prasmė. Galima, manau, daryti jogą mechaniškai, bet ją "atrasti" tik tuomet, kai tai teikia malonumą... Joga dabartiniame pasaulyje lyg ir mados reikalas.
Man joga - tai atradimas... ne tik, kaip jogos, bet labiau kaip savęs...ypač tuomet, kada jaučiu, kad reikia pabūti su savimi.

mama portretas

Praktikuoti jogą pradėjau prieš 5 m., domėjausi labai senai, fiziniai pratimai labai pagerino savijautą, dvasinę ramybę. tai nuostabu...

Zydinti_pieva portretas

Joga yra laikas sau, kūniškas ir dvasinis tobulėjimas, siekiamybė, harmonija, lankstumas, gracija, sielos valymas, ramybė, meditacija, malda, kvėpavimas, akimirkos sustabdymas...

gehena portretas

Sveiki, optimizmu trykštantys žmonės! :}

Manyčiau, jog taip turėčiau kreiptis į tuos žmonės, kurie jaučia gyvenimo pilnatvę bei gyvena prasmingai :}
Kartą skaičiau straipsnį apie jogos stovyklą, jeigu taip galima pavadinti, nes ten buvo vos keli žmonės. Stebėjausi jų gyvenimu, kaip jie gali jaustis patogiai, nieko nešnekėdami ir nejausti diskomforto. Pasirodo joga padeda, ji parodo tikrąją, šviesiąją gyvenimo pusę :} Manyčiau, jog joga, tai gyvenimo būdas, kuris užpildo mūsų gyvenimą pilnatve :}}

Geros likusios dienos! :}

Aurela portretas

Joga tai kuno ir dvasios harmonija

ritaki portretas

kuno ir proto darna, vidinio bei isorinio pasauliu harmonija

Edytkaa portretas

Joga - tai gyvenimo būdas; kūno, proto ir sielos harmonija. Tai asanų ir pranajamų susijungimas į vieną bendrą ritmą, kontroliuojamą proto. Taip pasiekiama visiška vidinė ramybė, atsipalaidavimas ir, be abejo, gražus bei sveikas kūnas.

Mavros Gatos portretas

liudvyk portretas

Man joga - tai vidinės stiprybės šaltinis. Tai savasties užčiuopimas, kasdienių baimių nugalėjimas ir naujas savęs bei pasaulio pažinimas. Tai neįtikėtinai komfortabilus ir naujai atrastas savo kūno pojūtis. Tai žodžiais nenusakoma vidinė ramybė, kai gali tiesiog šypsotis ir net nereikia žodžių, mintims išreikšti. O praktiškai šnekant joga, atėjusi į mano gyvenimą tam tikrų gyvenimo momentu, buvo tas pagalbininkas, kuris įkvėpė siekti ir įgyvendinti pokyčius gyvenime. Regiu jogą kaip tą svertą, kuris sukuria balansą žmogaus viduje - išlaiko pusiausvyrą, kuri ir yra svarbiausia visame kame :)

sSiga portretas

Joga - tai, kas gali žmogui padėti pažinti save ir jį supantį pasaulį. Tai menas gyventi pilnavertį gyvenimą :)

vuska portretas

Joga - tai mokėjimas pabūti su savimi, tai gyvenimo būdas.

mann portretas

Joga etimologiškai siejasi su lietuvišku žodžiu jungti, nors yra kur kas platesnis ir turi daug daugiau reikšmių. Kaip sakoma, viename žodyje gali sutilpti visas gyvenimas... Iš esmės, tame žodyje telpa ištisi tūkstantmečiai praktikos, išminties ir gilaus tikrovės pažinimo... Viena iš daugybės šio žodžio reikšmių yra 'kelias'. Joga yra kelias, kuriuo eidamas žmogus jungiasi su Aukščiausia savo paties Esatimi, palaipsniui grynindamas ir tobulindamas savo sąmonę, savo suvokimą apie supantį pasaulį ir save patį. Joga - jungia žmogiškosios visumos dalis į vientisą esybę, nuosekliai apvalant ir gryninant jas nuo neišmanymo, prisirišimų ir ydų... Tai nėra vien kūno pozos ir kvėpavimo pratimai - juos moka kiekvienas akrobatas. Tikras jogas yra harmoniją įkūnijusi esmė. Tad jogą galima laikyti keliu į Harmoniją, kurioje susijungia visi žmogaus būties aspektai į vientisą, sąmoningumo ir šviesos kupiną audinį.

Blueagle portretas

Man joga - tai kelias vedantis į savo esybę, naturalią žmogaus prigimtį, savęs pažinimas, išlaisvinimas iš ribų, harmoningai susiliejant su aplinka. Joga - tai šokis, skrydis ir palaima.

Edista portretas

Joga - tai įvairių pratimų / veiksmų kompleksas nukreiptas į žmogaus prigimtinių galių pažadinimą, palaikymą ir valdymą.

rug portretas

tikriausiai joga- tai buvimas su pačiu savimi, gilinimasis į savo vidinį pasaulį ir kūną.

Mavros Gatos portretas

arbuzele portretas

Joga, tai tobulejimas, apimantis ir kūna ir sielą.

brukne portretas

Man Joga,tai atsipalaidavimas,ir issivadavimas is alkoholizmo.Joga man padejo neiklimpt i alkoholio jura.

yoko portretas

Joga- kelionė savęs pažinimo link, padedanti pajusti dvasios ramybę, teikianti teigiamų emocijų kūnui ir sielai.

Kristinka portretas

Joga - tai kelias į save, tai susitikimas su su savuoju "Aš". Joga teikia vidinę ramybę, harmoniją su pačiu savimi ir su aplinkiniu pasauliu. :)

Danila Degalo portretas

Joga -tai kitoks gyvenimas - tai sveikata sielai ir kūnui...

Mavros Gatos portretas

Agnite portretas

Labai bijau to „joga – tai“. Kadangi neturiu gabumų įsiminti tikrojo (?) apibrėžimo, susisukdama į kurią nors pozą vis galvoju – kam? Tačiau nurimsta mintys, nutyla klausimai, iš rikiuotės išsibarsto darbo reikalai, pirkinių sąrašas ir tai, ko reikia nepamiršti rytdienai. Koja ten, nugara taip, dar šiek tiek... Šalia susirango katė, tyliai apeina namiškiai. Kažkuriuo momentu nebegalvoju nieko ir į klausimą „joga – tai“ tegaliu atsakyti tą patį.

abstractus portretas

Joga - tai gėris (vienareiksmiskai) :)

edicike portretas

Joga - tai kūno judesių būsena, kai siela jaučia euforiją.

Dancing_on_the_moon portretas

Joga - sielos ramybė...minčių ir kūno harmonija...

Nataly portretas

Joga man atrodo kaip susikaupimas, žvilgsnis į save, galbūt meditacija, susiliejimas su gamta/visata. Tie lėti judesiai, skatina neskubėti, atsipalaiduoti..
Visada norėjau pabandyti joga, bet kažkaip... gal drasos neužteko.., o gal ryžto..

P.S. Jei jau rašiau apie jogą tiek kiek žinau, einu paieškosiu wikipedijoje kas gi ta joga yra :D

Vaivorykštė portretas

joga man - tai daugiau nei galėjau tikėtis.
Pirma treniruotė nuvylė ir nuliūdino, mąsčiau.. et, koja ten, galva ten.. aš tai galiu be pastangų, tai kam čia lankyti toliau? Bet nepasidaviau ir nuėjau ir vėl ir vėl, ir paskui kažkas nutiko. Užsimaniau išmokti stovėti ant galvos, užsimaniau daugiau daržovių, užsimaniau, nesakysiu skambiai "medituoti", bet paprastai - pabūti ramybėje su savimi. Ir pati nustebau, kai vieną dieną į mane plūstelėjo šviesūs ir šilti liepų kvapo ir saulėtos pievos dūzgesio vaikystės prisiminimai, kitą - mylimo žmogaus veidas ir ant jo žaidžiantys saulės spinduliai, supratau.. kad nuo šiol viskas bus kitaip - nes aš iš kažkur giliai iškapsčiau save!
Joga man - laimė būti savimi.

karvyte_su_sparnais portretas

Joga pradzia ramaus vidinio as gyvenimas :) nuo jo prasideda geros emocijos geri darbai , sumazeja minciu lietus .Joga praktikuodamas supranti kas Tu ir ko Tau reikia ir nereikia :) sypsenos ir meiles dvelksmas :D

krisstulka portretas

Joga tai būdas per kvėpavimą, judesius ir mintis pasiekti visišką sielos ir kūno pilnatvę.

pikudama portretas

Šiuo metu dar tik skaitau pirmąją savo gyvenime Jogos knygą. Ir suvokiu, kad to nepakanka, reikia tureti Mokytoją. Joga yra tai, ko neišmoksi skaitydamas ir kartodamas, plagijuodamas ir beždžioniaudamas. Joga - tai išminties rūšis, perduodama iš lūpų į lūpas, iš akių akims.

jonytekiss portretas

Joga - tai gyvenimo laisvė.

AušrytĖ portretas

Joga - tai dar vienas dėmesio sau reiškimo būdas :) Kai atkreipi dėmesį ne į savo problemas, o į savo kūną :) o kaip sakoma, sveikame kūne, tūno ir sveika siela. Pritariu, savo patirtimi ! Ir man patinka labiausiai, kad jogą gali daryti kiekvienas, nesvarbu amžius ! Čia nereikia tobulumo, darai taip, kaip tau išeina, neperlenkiant lazdos, ir nereikalaujant iš saves misterio tobulybės.
Ir po kiekvienos jogos treniruotės atslenka šypsena :) tokia tikra, kad net sunku sučiaupti dantis !!! :)

juscike portretas

Man joga - malonus ir sveikas praleidimo laikas. Nors po truputi jau tampa gyvenimo budu. Jogoje esu dar naujoke, taciau ji vis labiau itraukia. Idomiausia, tai, kad ilgai negalejau gyventi be mesoso, taciau praktikuojant asanas ir kvepavima, po truputi randasi kitokie skonio receptoriai ir norisi valgyti sveikesni ir naturalesni maista. Tad joga, man atidaro duris ir sviesesni, svaresni, sveikesni ir milesni gyvenima.

Mavros Gatos portretas

agne_ta portretas

Joga padeda išlaisvinti protą ir ugdyti dvasinę stiprybę,pasiekti fizinės ir dvasinės sferos vienovę, harmoniją, giliau suprasti save, atgauti gerą savijautą.

Greta portretas

Man joga yra visiskai dar nepazintas dalykas, buvau tik viename uzsiemime, taciau joga traukia ramybe, harmonija, ieskau saves ir manau, kad joga tai saves pazinimo mokytoja.

baltakate portretas

Kas tai yra joga, galima atsakyti tik pasiekęs nirvaną.

simple portretas

joga - lyg laimingo gyvenimo iliuzija... bet ar tai tik iliuzija? reikia pamėginti, jog atrastum tiesą...

MarijaKaz portretas

Joga - kūno padėtys, judesiai, kuriuos atlikdami veikiame sielą. Medicininio šio reiškinio paaiškinimo nėra, bet užsiimdamas joga žmogus laimingas, o jo akys švyti.

Aiste V. portretas

Joga, mano supratimu, yra mokymas, kurio esmė - kūno ir dvasios suvienijimas, arba suderinimas. Pagrindinis laidas, per ką jungiasi kūnas ir dvasia - tai kvėpavimas.

Apskritai joga, kaip viena iš Indijos senų tradicijų, yra dvasinis kelias, apimantis kūną, protą, sielą - visus žmogaus aspektus.

inkado portretas

Žinau, kad tai yra tai ko man reikia - ATSIPALAIDAVIMAS, BUVIMAS SU SAVIMI. Buvau tik 1-ą kartą ir supratau, kad tai kažkas tokio, ko nesuprasi nepabandęs, ko žodžiais aprašyti neįmanoma, nes kiekvieno pojūčiai skirtingi...

ievapieva portretas

Joga- tai kuno ir sielos kalba..tai visapusiskas saves pazinimas, isiklausant i savo sielos gelmes..Tai jega, padedanti myleti, tiketi, noreti..Tai galimybe susilietis su erdve ir tuo paciu isnykti ..patirti kazka naujo, neatrasto..

lilija portretas

Ilgai ieškojau kažko kas padėtų atgauti vidinę ramybę. Visai atsitiktinai atradau šią svetainę, čia radau visą ko reikia pradedančiam domėtis joga. Tai buvo daugiau kaip prieš metus, nuo to laiko pasikeičiau aš ir mano gyvenimas...dabar joga ir reiki mano gyvenimo dalis. Esu dėkinga visiems, kas dalinasi savo patirtimi ir padeda atrasti Save :)

Mavros Gatos portretas

Kortee portretas

Joga man - tai visiškas kūno atpalaidavimas,jėgų atgavimas ir sielos pakylėjimas į visai kitą lygį,kur tik joga gali pakylėti. Tai harmonija užliejanti visą kūną ir galimybė pajusti visą supančią aplinką savo pirštų galiukais, oda, kiekvienu įkvėpimu. Joga man jėgų atgavimas ir tuo pačiu metu - pati jėga.

remza portretas

Joga šauni mankšta su filosofija. Kaip apsilankiau nepmokamame jos pristatyme, iš kart supratau, kad tai man tinkamas reikalas. Pradėjau lankyti ir pajutau, kaip po užsiėmimų išeinu palengvėjus, atsipalaidavusi, be įtampos. Tai puikus dalykas ir kūnui ir sielai.

Kupolyte portretas

Joga - tai gyvenimo budas

Ziwile portretas

Joga- tai būdas susipažinti su savimi

anele427 portretas

Joga ,tai pokalbis su savimi ,atsijungimas nuo kasdiėninių rupesčių .Tai nėra lengvas sportas ,ar pramoga .Jogai turi būti žmogus subrendęs ,tai nėra pramoga .