Jogos sveikatai istorija ir principai

Sveiki,
mano vardas Romanas. Esu "Jogos sveikatai" kūrėjas ir redaktorius. 

Kaip atsirado svetainė

Viskas prasidėjo nuo to, kad kartu su tėvais darėme namie jogos pratimus. Pagal knygą "Йога для здоровья". Išvertus, tai ir reiškia "Joga sveikatai". Man buvo maždaug 7 metai, mano broliui 9. Joga man patiko, ir nuo to laiko vis prie jos grįždavau ir užsiimu iki šiol.

Vėliau, kai susidomėjau interneto svetainių kūrimu, užsinorėjo apjungti 2 pomėgius, taip pat buvo labai stiprus noras dalintis su kitais tuo, kas buvo naudinga man. Išbandžiau ir kitas sporto šakas, pvz. akrobatiką. Bet pajutau, kad iš visų geriausiai kūną veikia joga. Judesiai tampa grakštūs. Atsiranda lengvumas, protas tampa aiškesnis. Susiformuoja gražus kūnas. Aišku, yra ir kitų rezultatų, kuriuos sunku pastebėti pačiam: stiprėja imunitetas, susireguliuoja medžiagų apykaita ir t.t.

Taigi, sukūriau svetainę: pradžioje išverčiau iš rusų kalbos ir patalpinau svetainėje jogos pratimų kompleksą. Po to atsirado forumas, kiti pratimai, susiformavo bendruomenė. Svetainė nuolat auga.

Svetainės tikslas

Norisi dar kartą pakartoti svetainės tikslą. Jis yra toks: dalintis naudingomis žiniomis. Naudingos žinios yra tokios, kurios padeda augti. Stengiuosi, kad kiekvieną straipsnį, filmą, ar knygą galėtumėte įsidėti į kišenę, o tiksliau į savo sielą ir protą, pritaikyti praktiškai savo problemų sprendimui, tikslų siekimui.

Na ir priešingai, tuščios žinios yra tokios, kurios palieka tokį įspūdį: "Kažką sužinojau, bet ką toliau su tomis žiniomis daryti?". Tuščių žinių pavyzdys: "Už nekaltybę -- 23 tūkst. eurų".

Atsakomybė

Kartu su svetaine atsirado atsakomybė. Prieš kažką skelbdamas svetainėje pasveriu, ar tai atneš naudos, ar nepakenks. Taip pat manau, kad viskas, apie ką kalbi, turi būti iš asmeninės patirties ir su tikėjimu. Tušti samprotavimai nieko verti. Dėl to privalėjau atsisakyti kai kurių savo blogų įpročių tam, kad galėčiau apie juos garsiai kalbėti. Pavyzdžiui nustojau gertį alkoholį. Dabar, kai tikiu blaivybe ir praktiškai žinau, kad tai yra gėris, galiu sąžiningai ir su tikėjimu rašyti apie blaivybės tiesą.

Užduokite klausimus

Norėčiau, kad po šiuo straipsniu parašytumėte visus klausimus, kurie jums kyla dėl šios svetainės. Labai prašau, nefiltruokite: "Ai, gal čia durnas klausimas", bet klauskite visko, kas jums rūpi.

Komentarai

juuuze portretas

<p>Aš ne klausiu, tiesiog teigsiu: ŠAUNUOLIS tu!!!! Tiesiog ir toliau tęsk tai ką pradėjai, sėkmės!!!!!!</p>
Mavros Gatos portretas

<p>Ačiū.</p>