Knygų konkurso rezultatai

Sveiki, ačiū visiems, kas sudalyvavo knygų rekomendacijų konkurse. Labai džiaugiamės, kad komentarai buvo nuoširdūs, kad išsamiai ir įdomiai pristatėte savo mėgstamas knygas. Iš rekomenduotų knygų galima sudaryti gerą lentyną. 

O štai 3 laimėtojai:

atnaloja
Sveiki,
o aš norėčiau parekomenduoti Richardo Bacho knygą "Tiltas per amžinybę" . Šioje knygoje pasakojama apie lakūną, kuris labai nori surasti savo antrąją sielos puselę. Jis, kaip ir tikriausiai daugelis mūsų, galvojo, kad jam skirtą antrąją puselę,galima pajausti,pamatyti didžiulėje žmonių minioje, kad tikrai,kai ją sutiks žinos,kad tai ir yra jo ieškoma sielos draugė. . Paradoksalu, bet tai ko jis ieškojo, blaškydamasis po pasaulį, keisdamas moteris, buvo šalia jo.
Pradėjusi skaityti šią knygą, kilo noras padovanoti ją bent keliems žmonėms,ypač vyrams.Nes, man pasirodė,kad daugelis jų galvoja, kad meilė, jausmai ir visi kiti gražūs dalykai turi nukristi tiesiai iš dangaus. Panašiai taip manė ir šios knygos pagrindinis veikėjas. .. Labai vertinga knyga, nes ji parašyta biografiniu pagrindu ir joje analizuojami paprasti gyvenimiški, bet labai visiems aktualūs klausimai.

nendre rašė
Prieš septynerius metus atsitiktinai nusipirkau knygutę (rinkau dukrytei vaikišką,ir sau nutariau išsirinkt).
THICH NHAT HANH
Ramybė su kiekvienu žingsniu

puiki atgaiva sielai šiais skubėjimo,blaškymosi,stresiniais laikais. Aiškiai, lengvai ir paprastai, dėstoma mintis.Lengva meditacija kiekviename žingsnyje - kad ir vairuojant automobili, skutant bulves, šienaujant, ar net kalbant telefonu. Pasirodo, verta sustot,apsidairyt aplink ir grožėtis kiekviena smulkmenėle ,kad ir pienės pūku....Tiesiog šypsotis, mąstyti pozityviai.
pratarmė jo šv. DALAI LAMOS
tikrai rekomenduoju

anele427
Kada jau sulauki brandaus amžiaus, ir į knygos esmę kitaip žiūrim Jaunystėje
bėgi ,skubi augini vaikus ,o gyvenimas koks yra net nesusimastai.Ir ačiū Diėvui ,kad duota ta gyvenimo atkarpa.O tada jeigu į rankas papuola knyga Sandor Marai ''ŽVAKĖS SUDEGA IKI GALO''......tai knyga apiė žmogaus gyvenimą ,gyvenimo esmę .Aš manau kad visų gyvenime būna daug susitikimų ,viėni brangūs ,kiti miėli ,o būna ir skaudžių.Visus lemta pragyventi ir įvertinti .Diėvo duota jeigu tavęs negraužia pyktis ,kerštas ir t .t. gal tik viltis kad tave išgirs ,supras ir pagaliau bus išsiaiškinta.Didesnės palaimos dvasingam žmogui nereikia.
Labai dėkoju JOGA svetainei už šią galimybę išreikšti savo nuomonę ,ir gal net sužinoti apiė įdomią knygą.

AČIŪ

Komentarai

anele427 portretas

Ačiū. Dar kart dėkoju .
nendre rašė portretas

Ačiu, kad laimėjau! malonu po darbo dienos gaut gera žinią. DĖKUI.
anele427 portretas

Labai ačiū ,knygą gavau ,esu laiminga . Lauksiu sekančio konkurso.