Natalija Greis — Darbas, pinigai, meilė. Savirealizacijos vadovas. (knyga + konkursas)

Natalija Greis — žinoma Rusijos konsultantė, TV laidų vedėja ir rašytoja. Ji nėra dar viena pop-psichologijos arba New Age burtininkė, žadanti naują rožinį gyvenimą. Ji perduoda blaivias ir praktiškas žinias. Jos principų pagrindas: krikščioniškos vertybės, asmenybės ugdymas, neegoistiškas požiūris, Dievo pripažinimas.

Neseniai Lietuvoje išleista jos knyga "Darbas, pinigai, meilė".

Taip pat anksčiau rašiau apie Natalijos Greis interneto svetainę, kur galite nemokamai klausytis jos puikių paskaitų: http://umapalata.ru/liderstvo.html

Knygą išleido leidykla Aukso pieva.

Esame nauja leidykla „Aukso pieva“, leidžiame įdomių autorių įdomias knygas. Norime, kad mūsų knygose kiekvienas rastų sau naudingų patarimų, įkvėpimo, pažintų naujų dalykų ir dalytųsi patirtimi.

Dalia Artmonaitė
Leidykla „Aukso pieva

Konkursas!

Leidykla Aukso pieva nori padovanoti 3 Natalijos Greis knygas "Darbas, pinigai, meilė. Savirealizacijos vadovas". Kaip laimėti? Žemiau reikia parašyti komentarą (iki balandžio 11, 21:00): rekomenduoti vieną įdomiausią knygą, kurią jūs perskaitėte per savo gyvenimą. Iš karto norime įspėti: nerekomenduokite tokių knygų, kaip Robino Šarmos arba Paulo Koeljo, kurios tik žada gražų gyvenimą, bet nieko nekeičia. Rekomenduokite knygą, kurią būtų įdomu skaityti subrendusiam žmogui. Knyga gali būti bet kuria kalba. Komentare parašykite ne tik pavardę ir pavadinimą, bet papasakokite apie knygą taip, kad ją užsinorėtų skaityti jūsų draugui. Aprašykite knygą konkrečiais žodžiais.

Leidyklos įkūrėja Judita atrinks 3 jos nuomone įdomiausias rekomendacijas ir jų autoriams atsiųs po vieną Natalijos Greis knygą.

Komentarai

agnaika portretas

pati PAČIAUSIA man Herbjorg Wassmo "Dinos knyga" ir tęsiniai "Laiės sūnus", "Karnos kraitis" - tai ne eilinis romanas, o rašymo stilius labai įdomus..
atnaloja portretas

Sveiki, o aš norėčiau parekomenduoti Richardo Bacho knygą "Tiltas per amžinybę" . Šioje knygoje pasakojama apie lakūną, kuris labai nori surasti savo antrąją sielos puselę. Jis, kaip ir tikriausiai daugelis mūsų, galvojo, kad jam skirtą antrąją puselę,galima pajausti,pamatyti didžiulėje žmonių minioje, kad tikrai,kai ją sutiks žinos,kad tai ir yra jo ieškoma sielos draugė. . Paradoksalu, bet tai ko jis ieškojo, blaškydamasis po pasaulį, keisdamas moteris, buvo šalia jo. Pradėjusi skaityti šią knygą, kilo noras padovanoti ją bent keliems žmonėms,ypač vyrams.Nes, man pasirodė,kad daugelis jų galvoja, kad meilė, jausmai ir visi kiti gražūs dalykai turi nukristi tiesiai iš dangaus. Panašiai taip manė ir šios knygos pagrindinis veikėjas. .. Labai vertinga knyga, nes ji parašyta biografiniu pagrindu ir joje analizuojami paprasti gyvenimiški, bet labai visiems aktualūs klausimai.
Lina portretas

Aprašymas man labai patiko. Kadangi nesu skaičiusi šios Bacho knygos, tai tikriausiai susirasiu ją ir paskaitysiu. :)
inganot portretas

Iš gražaus ir aiškaus aprašymo, galima spręsti, kad knyga yra nuostabi ir , ko gero, tinkama kiekvienam, ypač šiais laikasi, kai visi kažkur skubame ir net nesusimąstome, kur ir su kuo ištikrųjų mums reikėtų būti, juk neretai gyvename visai nesavo gyvenimus, būtinai ją perskaitysiu.
Zydinti_pieva portretas

Taip, "tiltas per amžinybę" tikrai yra ta knyga, kurią turėtų perskaityti kiekvienas. Ji įkvepia tikėjimą meile ir ta "antrąja puse".
Mavros Gatos portretas

Laimėtoja.
vilmux portretas

Elizabeth Gilbert "Valgyk Melskis Mylėk" - tiesiog reikia skaityti ir mėgautis šia knyga, o jeigu įmanoma rekomenduoju bandyti nors mintimis nukeliauti su heroje į jos aplankytas vietas ir pajausti tai, ką ji aprašo;nors manau,kad perkskaitę šią knyga visi suras-atras-supras daug senų,paprastų dalykų naujai ir iš naujo atras savajį Aš. Skaitykite,keliaukite ir atraskite naujus potyrius savo aplinkoje!
Di portretas

Taip sita knyga ir as skaiciau, tai tikrojo As atradimo kelio pradzia.
Lina portretas

Išrinkti vieną knygą - pernelyg sudėtinga užduotis. Ir šiaip, nesutinku, kad Coelho, Castanedos ar kitos panašios knygos, kurios iš tikro yra grožinė literatūra, "nieko nekeičia". Keičia. Dar ir kaip! Tačiau nesiginčysiu, verčiau paminėsiu vieną iš knygų, palikusių man didelį įspūdį. Tai Norbekovo "Opyt duraka". Autorius rašo, kaip pats keitė savo gyvenimą, kaip tai buvo sunku, ir visgi neleidžia niekam nuleisti rankų. Tiesa, knygos stilius - aštrus humoras, smeigtukas tiesiai į skaudžiausius pasikeisti ar savo gyvenimą pakeisti nusprendusio žmogaus būdo bruožus - meilę įpročiams, tinginystę, atsikalbinėjimus, pretekstų ieškojimus. Tačiau, kai tame atpažįsti save ir imi su jumoru į viską žiūrėti, pradeda naujai formuotis požiūris į save ir savo gyvenimą, todėl keistis lengviau.
Kinzi portretas

Sveiki, norėčiau paantrinti Linai ir pateikti gražių žodžių Norbekovo knygai "Kvailio patirtis arba kelias i praregėjimą. Kaip atsikratyti akinių". Atrodo, knyga rašyta akiniuotų skaitytojų ratui, bet ją perskaičius supranti, jog tai knyga kiekvienam. Joje autorius itin paprastai aprašo žmogaus smegenų darbą, vegetacinę ir somatinę nervų sistemas. Galima pamanyti, jog tai neįdomi ir sunkiai suprantama knyga. Anaiptol! Viskas išaiškinama tarsi penkerių metų vaikui. Būtent apie tai, kaip formuojasi įprotis, kaip atsiranda tinginystė, kokios jos maskavimosi priežastys. Knygos pabaigoje išties pateikiama daug pratimų akims, sąnariams ir raumenims, kurie jau konkrečiai skirti regėjimui gerinti. Autorius teigia, jog vienai dioptrijai apstatyti prireiks 4 dienų. Smagiausia, kad jis taip pat teigia, jog jam visiškai nusišvilpt, jei jūs netikite. Visa knyga paremta gydymusi pozityviu mąstymu, žinojimu, kad pasveikti lengva, todėl jei jus apėmusi abejonė, arba jūs norėtumėte ginčytis, galite iškart užversti šią knygą. Pradėdama skaityti galvojau, jog knyga bus parašyta itin kandžiu stiliumi, sarkastiškai pašiepiant kiekvieną akiniuotį. tiesa ta, kad skaitydama daug daugiau juokiausi nei jaučiausi įžeista. Pateiksiu pavyzduką. Norbekovas prašo pakelti delną prieš save, nustatykite visažinio, pasipūtusio inteligento žvilgsnį, kuris niekuo netiki, abejoja, tada nykštį lėtai padėkite tarp smiliaus ir didžiojo piršto ir greitai suspauskite pirštus į kumštį. Gaunate špygą! štai kas bus, jei tik "norėsite" tapti sveikeni. Kartais vien norėti neužtenka. Manau ši knyga turėtų būti tikras perversmas. taip pat kaip Allen Carr knygos. Ji turėtų padėti daugeliui žmonių, jei tik jie patys to norės. Rekomenduoju visiems. Ne tik akiniuotiesiems, tuo labiau kad pats autorius pabaigoje mini, jog remiantis šiuo metodu yra rengiamos ir kitos panašios knygos, gydyti ir kitoms ligoms. Tokia knyga noretusi dovanoti visu svenciu proga. :)
AušrytĖ portretas

Labai lengvai skaitomos šio rašytojo knygos, tikriausiai kaip ir viskas gyvenime, kas išmintingiausia, pasiekiama paprastumu - Mitch Albom "Dar bent vieną dieną" knyga priverčia susimąstyti apie mirties neišvengiamumą ir gebėjimą džiaugtis gyvenimu. Kas būtų jei dar bent vieną dieną galėtumėm praleisti su tuo žmogumi, kuris jau danguje? Ar mes elgtumėmės taip, kaip visada norėjome, tačiau nesielgėme vien todėl, kad bijojome aplinkinių reakcijos? Labai įdomi knyga. Skaitau, ir rodos, pati viską išgyvenau, tik nemokėjau užrašyti. Knygoje aprašoma žmogaus istorija, kuriam kad ir kas benutiktų, visada palaiko mama. Skaitydama susimąsčiau, o ar aš visada palaikau mamą, kaip ir ji mus? Kita to paties rašytojo gera knyga "Antradieniai su Moriu" - taip pat priverčianti susimąstyti apie gyvenimo vertybes. Pagrindinė mintis, kad gyvenime svarbiausia – išmokti atiduoti meilę ir įsileisti ją. O meilė galima tik tada, kai kito gyvenimas tau rūpi ne mažiau už savo paties.
agne_ta portretas

Norėčiau pasiūlyti perskaityti Sergei Kourdakov "Persecutor" (Forgive me Natasha). Tai autobiografinė jauno rusų vaikino istorija. Pasakojama gana paprastai, tačiau toli gražu ne apie paprastus dalykus... Skaudus pasakojimas, kuris stipriai paliečia ir kartu parodo, kaip Dievas gali surasti kiekvieną, kad ir koks esi, kad ir kokiame tamsiausiame dugne bebūtum.. Tai knyga, kuri sukrečia ir ilgai nepaleidžia, priverčia mąstyti ir vertinti dalykus šiek tiek kitaip. Rekomenduoju norintiems kažko tikro. (šios knygos lietuvių kalba nėra, internete galima rasti knygą anglų kalba).
Depechas portretas

8asis iprotis. Tobulybes link.S.R.Covey. 2008.V.:Alma litera Siulyciau sia knyga perskaityti zmoniems kurie siekia ir nori tapti savo gyvenimo LYDERIAIS. Tai tesinys knygos 7 iprociai. 8 iprotis moko atrasti savo pasaukima ir ismokyti tai daryti kitus, bei juos vesti. Tai pirma knyga kuri ne tik motyvuoja, bet ir konkreciai moko buti savo gyvenimo seimininkais ! Linkiu kiekvienam perskaityti sia knyga ir buti "vairininku" visose situacijose, ar tai butu darbe ar draugu kompanijoje ar seimoje ;)
anele427 portretas

Kada jau sulauki brandaus amžiaus, ir į knygos esmę kitaip žiūrim Jaunystėje bėgi ,skubi augini vaikus ,o gyvenimas koks yra net nesusimastai.Ir ačiū Diėvui ,kad duota ta gyvenimo atkarpa.O tada jeigu į rankas papuola knyga Sandor Marai ''ŽVAKĖS SUDEGA IKI GALO''......tai knyga apiė žmogaus gyvenimą ,gyvenimo esmę .Aš manau kad visų gyvenime būna daug susitikimų ,viėni brangūs ,kiti miėli ,o būna ir skaudžių.Visus lemta pragyventi ir įvertinti .Diėvo duota jeigu tavęs negraužia pyktis ,kerštas ir t .t. gal tik viltis kad tave išgirs ,supras ir pagaliau bus išsiaiškinta.Didesnės palaimos dvasingam žmogui nereikia. Labai dėkoju JOGA svetainei už šią galimybę išreikšti savo nuomonę ,ir gal net sužinoti apiė įdomią knygą. AČIŪ
Mavros Gatos portretas

Laimėtoja.
Vėjas portretas

Rekomenduoju paskaityti knygą "Du gyvenimai" (autorė Konkordija Antarova). Ši keturių tomų knyga labai gerai "duoda per stogą". Joje aprašyti įvykiai parodo kryptį herojų gyvenimuose, o tų gyvenimų patirtį galime pritaikyti sau. Parašytą įdomiu detektyvo stiliumi, kuris nepaleidžia tavęs ir norisi skaityti vis toliau ir toliau. Įdomiausia tai, kad kiekvienas tomas yra sudėtingesnis, nes vis giliau neriama į žmogaus egzistencinius dėsnius, gyvenimo prasmės klausimus, tikslus, santykius su žmonėmis. Sakoma, kad net ne kiekvienas žmogus gali perskaityti visus 4 tomus, nes tam reikia subręsti. Ketvirtas tomas tai jau transendentinis romanas. To paaiškinti negaliu. Reikia paskaityti. Tai galima tik suvokti. O kadangi suvokimas yra kiekvieno asmeniškas reikalas, atpasakoti kas ten yra sudėtingiau. Man ši knyga paliko gilų įspūdį ir tapo laipteliu gilinantis į savo būties, gyvenimo ir santykių klausimus. Šios knygos parašymo istorija jau yra pati istorija. Manau, kad tokia knyga palieka įspūdį prote, kuris, po knygos skaitymo, tampa platesnis, o tuo pačiu gyventi nuo to tik įdomiau ir lengviau. Vėjas.
Di portretas

As perskaiciau knyga ,,Moterys .kurios myli per stipriai'',kai trokstate ir viliates,kad jis pasikeis,sios knygos autore Robin Norwood.Man ja perskaityti rekomendavo drauge,kuriai esu nuosisrdziai dekinga.Verta kiekvienai ir kiekvienam perskaityti sia knyga,tikrai atsiras zmoniu,kurie net nesuprasdami myli ir gyvena nelaimingi.Kaip autore apraso, kam yra aktuali problema tai bus nelengva sakaityti.As skaiciau ir verkiau,padedu ir vel,sakaitau ir tam tikri gyvenimo momentai aprasyti autores,ups galvoju juk tai mano gyvenimas.Bet si knyga man padejo suprasti kas yra kas,o tai yra svarbiausia.Rekomendavau ir kitoms draugems paskaityti ir tikrai taip ir atsitiko,susidomejimas atsirado didziulis. Per didele meile yra liga,ir daug moteru troksdamos buti mylimos,susiranda netinkanciuas sau partnerius,tiesiog pritraukia juos.Meile netenkina ju,o nutraukti rysius ne taip paprasta,o noras myleti,meiles ilgesys tampa priklausomybe.
sunrise portretas

Sveiki! As gal pries seserius metus skaiciau nuostabia knyga "Sinuhe Egiptietis" kuria parase suomiu autorius Mika Waltari. Is tiesu nerealus kurinys! Tai pasakojimas kuris sugrazina i Nerfertites laiku Egipta. Nuostabi istorija apie gydytoja turinti faraonu kraujo, kuri uzaugino paprasti zmones, sugave ji plaukianti nendriu luoteliu upeje. Kai Sinuhe paaugo jis pateko i faraono rumus ir tapo gydytoju,ten zinoma verda visas gyvenimas ir su tuo susijusios intrigos,apgavystes ir isdavystes. Knyga mane pagavo nuo pat pirmu puslapiu,ir kuo toliau tuo buvo idomiau sekti jo gyvenima.Veiksmas vyksta mazdaug pries 3500 metu.Nors sioje knygoje aprasoma daug netekciu taciau tai tikrai vertas demesio kurinys,duodantis peno pamastymams. Aciu uz sia galimybe, ir tikrai siulau ta knyga pasiskaityti, nes tai yra is tu knygu kuria pasiskolini paskaitymui o nespejus ipuseti nutari isygyti sau:-)
nendre rašė portretas

Prieš septynerius metus atsitiktinai nusipirkau knygutę (rinkau dukrytei vaikišką,ir sau nutariau išsirinkt). THICH NHAT HANH Ramybė su kiekvienu žingsniu puiki atgaiva sielai šiais skubėjimo,blaškymosi,stresiniais laikais. Aiškiai, lengvai ir paprastai, dėstoma mintis.Lengva meditacija kiekviename žingsnyje - kad ir vairuojant automobili, skutant bulves, šienaujant, ar net kalbant telefonu. Pasirodo, verta sustot,apsidairyt aplink ir grožėtis kiekviena smulkmenėle ,kad ir pienės pūku....Tiesiog šypsotis, mąstyti pozityviai. pratarmė jo šv. DALAI LAMOS tikrai rekomenduoju
Mavros Gatos portretas

Laimėtojas.
Nataly portretas

Perskaičiau labai idomią, pilną itampos ir veiksmo knygą. Jei tokios patinka, tuomet rekomenduoju perskaityti Deno Browno knygą "Meteoritas" Jei skaitėte bent vieną D.Browno knygą, jau žinote, visa laiką autorius laikys jus įtampoj. Visą laiką atrodys, kad einate teisinga linkme ir kas kart pamatysite, kad atsiranda nenumatytų kliūčių. Skaityti šią knygą - kaip vaikščioti labirintu. Atrodo, kad atsakymas čia pat, bet vis jo nepasieki, arba kažkas neleidžia to padaryti. Daug visokių taip vadinamu "povandeninių srovių", nežinai kas yra tavo draugas, o kas tik dirba vyriausybei ir tik seka ir kontroliuoja tave. Kas atrodė, kad yra tavo priešas, paaiškėja, kad tik stengėsi tave apsaugot, o kas buvo "draugu" pasirodo mirtinas priešas. Jei mėgstat daug veiksmo ir įtampą - knyga tikrai jums! P.S. jums reikia laisvos dienos, nes pradėjus skaityti labai sunku atsitraukti :) arba jei turite naktį... pirmyn!!!
abstractus portretas

Norman Vincent Peale - "Patikimas Gyvenimas" - apie maldos Jega ir beveik niekieno nenaudojamus lobius esancius NT Eckhart Tolle - Šios akimirkos jega" - knyga totaliai keicianti zmogaus elgesi (aisku pribrendusiems), besigilinant i "einamaja akimirka" ir moko ja gerbti (vietoj kasdieninio blaskymosi prisiminimuose arba isivaizduojamoje ateityje, kuri taip niekad ir neateina, nes kaskart vis vyksta mintys apie ateiti, kuri irgi niekada vis neateina nes vis gyvenama mintyse apie isivaizduojama ateiti, na ir tt.) :D Istvan Jankovic - "Isgyvenau savaja mirti" apie zmogaus isgyvenusio klinikine mirti isgyvenimus, taciau be nereikalingo moralizavimo ir jauciasi kad buvo stengiamasi rasyti kiek tik imanoma besaliskai ir objektyviai. P.S.:galeciau pasiulyti ir daugiau tikrai vertu demesio ir realiai daranciu poveiki zmogui, taciau ir taip jau virsijau limita :)
Eliza portretas

O man labai stiprų įspūdį paliko ir iš didelės gyvenimo krizės ištraukė Aleksandro Svijašo knyga „Šypsokis, kol ne vėlu“. Tai psichoterapinė knyga, padedanti į daugybę situacijų gyvenime pažvelgti lengviau, paprasčiau, padedanti pamatyti savo „pačias didžiausias“ problemas iš šono, atsiribojus ir su humoru. Man labai patiko knygos parašymo stilius – šmaikštus, optimistiškas. Kad ir kokia didelė križė buvo tuo metu, kai ją skaičiau, kad ir kokie liūdesiai kamavo, bet vistiek knyga privertė šypsotis ir netgi kvatotis. Kada į savo bėdas pasižiūri „iš šono“, per kitų žmonių patirtį ir dar pridėjus gerą humoro porciją – viskas nebeatrodo taip baisu ir sudėtinga. O kartais gyvenime kaip tik to ir trūksta :)
Zydinti_pieva portretas

Man vieną didžiausių įspūdžių palikusi knyga - Hermann Hesse "Sidharta". Istorija apie brahmaną, kuris išbandė daug įvairiausių kelių į nušvitimą ir palaimą, apie turtuolį ir vargšą, apie klajūną ir Budos sekėją, apie Brahmano sūnų ir laisvą dvasią... Ir visa tai viename žmoguje - Sidhartoje. Ši indiška poema bando paprastą žmogų supažindinti su ilgu ir sunku ieškojimų keliu. Man tai padėjo suprasti, jog be pastangų nieko negali pasiekti. Ir tuo pačiu įkvėpė stengtis surasti savo kelią, net jeigu tai reikalautų didelės ištvermės ir kantrybės.
Vikste portretas

Sveiki, norėčiau rekomenduoti knygą "Vienas balsas visam pasauliui" (Vitaliano Lamberti). Turbūt daugelis nustebsite, kad rekomenduoju biografinę knygą parašytą romano forma. Juk konkurse reikalaujama, kad būtų aprašoma geresnio gyvenimo siekio patarimai. "Vienas balsas visam pasauliui" knyga apie esperanto kalbos įkūrėją - Leizerį Zamanhofą. Knygos herojaus idėja - sukurti visai naują kalbą, tam, kad suvienyti pasaulį, mane labai sužavėjo ir ikvėpė. Atrodo, jog tikslas neįgyvendinamas, kad tai tik kažkokio literato svaičiojimai. Bet, šiendien esperanto kalba gyvuoja - ja laisvai kalba daugiau nei 100000 žmonių visame pasaulyje. Veikia esperantininkų draugijos. Šią knygą siūlau būtent todėl, kad herojus Leizeris (Liudvikas) buvo akių gydytojas, filologas žydas, visą gyvenymą kantęs sveikatos problemas, tačiau vaikystėje susigalvotą įdėją - sukurti ir pateikti pasauliui naują kalbą, jis įgyvendino. Perskaičius visą to žmogaus gyvenimo istoriją, pats susimąstai, apie savo vietą ir pareigą gyvenime.Ši knyga puikus pavyzdys, kad užsibrėžtam tikslui pasiekti reikia pastangų ir darbo, aiškinama, kad niekas gyvenime nenukrenta iš dangaus. Tik žmogaus darbu ir užsispyrimu galima pasiektį ne tik savo, bet ir aplinkinių gerovę.
Mavros Gatos portretas

> konkurse reikalaujama, kad būtų aprašoma geresnio gyvenimo siekio patarimai Tokio reikalavimo nėra.