Supersize Me (en)

Supersize Me (2004 m.) - pakankamai gerai žinomas dokumentinis filmas apie greitą maistą, jo reklamą ir įtaką mūsų organizmui. Morgan Spurlock, filmo kūrėjas ir pagrindinis jo herojus, paaukavo filmui 30 savo gyvenimo dienų, per kuriuos jis maitinosi išskirtinai maistu, kurį galima nusipirkti McDonald’s greito maisto restoranuose. Filmas dokumentuoja drastiškus tokios gyvensenos padarinius filmo herojaus fizinei ir psichinei sveikatai, o taip pat analizuoja korporacinės greito maisto pramonės įtaką visuomenės mitybos įpročiams, ir pasakoja, pvz., kaip greito maisto verslas bando pritraukti žmones - ypatingai vaikus - pas save ir pripratinti juos prie žalingos, nepilnavertiškos mitybos - vardan savo pelno. Jei dar nežiūrėjote - pažiūrėkite: šmaikštus ir tikslus filmas. (Aprašymas iš Vegano blogo)

Komentarai

Fata Morgana portretas

Mačiau, kas įdomu: priklausomybė nuo maisto, luošinantis maisto poveikis kūnui, palaipsniui ir psichikai, santykiams, seksualiniam gyvenimui, darbui... Rekomenduoju pažiūrėti.
Nana portretas

Na jo... ziaurus filmas, as apie puse metu dirbau MC ir kasdiena bent karta ar du valgiau ta maista, zinojau, kad nesveika, bet... na nors iki to pusmecio ir po jo (jau daugiau nei metai) ten nebuvau ir nebeeisiu! Siaubas, kaip pagalvoji ir zmones visiakai nemasto....
Sai portretas

Žmonės. Ne maistas kaltas, o jo kiekis. Jei jis būtų valgęs 1500 Ckal per parą to š... Tokių padarinių nebūtų. Tik per kokį pusmetį gal pradėtų trūkti vitaminų ar mikroelementų nuo vienodo maisto. Galima ir sveiko maisto per daug valgant save žaloti. Pvz. puse kg salotų nitratų kiekis viršija dienos normą. Arba ryžių kasdien po kilogramą. Po mėnesio mama ir tėtis nepažins.
Nana portretas

Na zinok yra tokiu zmoniu kurie du kart per diena MC valgo, o gal ir dazniau... Seip daugelis nemasto... bet kadangi as buvau viduje ir maciau, kaip viskas veikia ir kiek visu maisto prekiu galiojimo laikas tesesi... PVZ.... Kiek laiko bus geros supjaustytos salotos? Pagal MC 2 savaites ar net daugiau... na jos nepasikeicia pakelyje, jas tiesiog ismeta.... na ir prastoveja daugiau nei 12 valandu kambario temperaturoje jos nei kiek nepakinta... Taigi.... :)