Polis Bregas - "Sveikai gyventi: Natūralios gyvensenos programa pagal Polį Bregą" (lt)

Polis Bregas yra sveikatingumo bestselerių autorius. Ši jo knyga savyje talpina keletą viena kitą papildančių knygų, plėtojančių sveikos gyvensenos temą. Pirmoji, ir kertinė, knyga yra „Badavimo stebuklas“. Autorius siekia kad mes suvoktume jog kūnas nėra protingas, ir kad mūsų protas privalo kontroliuoti kūną. Kad liga nėra reiškinys pats savaime, o tai yra gamtos pasirinktas būdas parodyti, kad mūsų organizmas perpildytas vidiniais nuodais. Knyga parašyta paprasta kasdieniška kalba, o autoriaus siūlomi metodai nėra vien teoretiniai, jie grįsti jo asmenine patirtimi.

Knygos dalys ("knygos"):

  1. Badavimo stebuklas
  2. Kaip išsaugoti sveiką širdį
  3. Stiprūs nervai
  4. Stuburas -- sveikatos raktas
  5. Regėjimo gerinimas
  6. Gražūs plaukai
  7. Sveikos kojos
  8. Tiesa apie vandenį

Parsisiųsti (1,8 MB | PDF)

Komentarai

Fata Morgana portretas

Skaitau. Knyga sokiruoja, ir labai gerai. ? Rimtas klausimas - kaip pasigaminti distiliuota vandeni, arba kur jo nusipirkti?
Mavros Gatos portretas

Dabar kaip tik laikas rinkti beržų sultis.
G-sina portretas

Kažkur esu skaičiusi, kad reikia į plastikinį nuo mineralinio vandens "bambalį" įpilti ir į šaldymo kamerą įdėti kol sušals į ledą, o tada atšildyti, ir gaunasi distiliuotas vanduo. :)
egidijusk portretas

o, puiku, kaip tik rusiškai pradėjęs skaityti badavimo stebuklą - o taip sunkiai einasi, ačiū už lietuviškas knygas. Fata Morga,a kaip pasigamiti kokybišką distiliuotą vandenį galima rasti kažkurioje iš paskutinių transerfingo knygu.
Fata Morgana portretas

egidijusk, nesupratau tavo atsakymo, gal gali patikslinti, kas per knyga? Gal kiti žino, kaip pasigaminti/kur įsigyti distiliuoto vandens? P.S. Fata Morgana, o ne Fata Morga, prašau :))
stella20065 portretas

degalinėse galima isigyti
orijona portretas

Manau, degalinese distiliuotas skirtas akumuliatoriams,o ne vidiniam vartojimui.Ieškokit vaistinese,kur vaistus gamina. Ar jums ten jo parduos,čia jau kitas klausimas.Anksčiau juo prekiavo visos vaistines.Dabar nusipirkt vidiniam vartojimui- problema.
Fata Morgana portretas

Degalinėse - tikrai akumuliatoriams :) Orijona, ačiū už patarimą, pamėginsiu vaistinėse.
ieskotojas portretas

Pirktas vanduo - nieko gero:))
Gff2hi portretas

Neriali knyga, mano ikvepeja sveikai gyventi :)
Cute portretas

tuoj parsisiusiu sita knyga ir paziuresiu kas cia gero...;DD
valyte portretas

as noriu sulieknet,todel skaitysiu sia knyga,bet nezinau ar ji pades,vieni sako kad padeda,o kiti sako kad nieko,na bet paskaitysiu ir paziuresiu.
Fox portretas

Pagal šią knygą pradėjau pasninkauti 36 val. per savaite. Jau buvo trys kartai. Tai galiu pasakyti, kad idomu. I paros gala pradeda acetonu is burnos atsiduoti:) O koks skanus maistas po pasninko:)
Leonas ll portretas

Man tai kažkaip lengva pasidaro po 24val.
Saule.2 portretas

Verta demesio knyga?
Vaha portretas

Neperseniausiai perskaičiau šią knygą. Pati pradžia tai labai patiko, įdomių dalykų sužinojau, bet ko tikėjaus iš knygos galo, tai truputį nusivyliau. Tarkim apie akis, kojas ir plaukus...Beveik viskas buvo jau žinoma. Bet knyga tikrai verta demesio! Bent jau mano nuomone...
Kinzi portretas

viena geriausiu knygu. skaityti tikrai verta. bent jau "badavimo stebuklas". skaiciau dar apie plaukus ir kuri laika sukavau plaukus nuo saknu, nuleidus galva.. labai geras jausmas. tiesiog jauti, kaip galva atsipalaiduoja ir iprastas kasdienis sukavimasis virsta maloniu savi-masazu :) "Badavimo stebuklas" man patiko todel, kad joje lengvai suprantama kalba paaiskinti pagrindiniai mitybos principai. sia knyga laikau ne knyga apie badavima, bet knyga apie sveika mityba.
delvita portretas

pries kelis metus badavau 8d. be pertraukos tik ant vandens. Motyvas(tuometinis) - greitas sulieknejimas. Patiko, nukrito apie 7kg. Neseniai emiau skaityti P.Brego knygele, labai dziaugiuosi uz sitokia lietuviska dovanele! Aciu entuziastams! Jau pradejau P.Brego programele pritaikyti savo gyvenimo bude. Pirma savaite kas antra diena badavau po 36h, jauciuosi puikiai! Po savaites pertraukos, kaip tik siandiena emiau badauti 7paras, jei gerai seksis trauksiu iki 10. O jei nepritruks upo, veliau ketinu bagauti ir 14d. O si karta badauju labiau del organizmo issivalymo, nei del sulieknejimo. Turiu siokiu tokiu sveikatos nusiskundimu, keliai traska(ir dauguma sanariu), kad net baisu su skausmu. Kojos tinsta pstoviai, o antsvorio neturiu. Matysiu kokie pasiekimai/pasikeitimai po visko ?
hose portretas

Delvita noreciau paklausti kaip sanariai,kokie pasikeitimai.Perskaiciau knyga,labai patiko ruosiuosi 24 valandom.
delvita portretas

Sveikas hose, tai ar ryzaisi badauti? Idomu, kokie tavo patyrimai? Pastarasis 7d. badas pateisino lukescius, jau 4-ta para pajauciau, kad sanariai nebetraska, nukrito apie 5kg. Grizus i mityba ir sporta pasunkejau 2kg, sanariai netraskejo apie 4men., i 5-ta men. vel jauciu protarpiais patraska. Tad vel sedau ant vandens, siandien jau 4-ta diena uzbaigiau. Lygiai su 4tos dienos rytu liovesi ir bjaurus skonis burnoje. Iki sio ryto n kartu per diena valiausi dantis, del bjauraus skonio ir kvapo burnoje. 4-ta diena burnoje vel normalus kvapas ir skonis, savijauta daug geresne nei praejusias prad. dienas. Noriu istempti dar 3 likusias dienas.:)
hose portretas

Labas Delvita,badauti taip irneprisiruosiau,bet greitu laiku tikrai pabandysiu.Perskaites knyga iskarto atsisakiau druskos,kiaulienos ir visu produktu ka parduoda parduotuvese.maitinuosi sveiku maistu ir galiu pasakyti,kad efektas labai didelis.Tai be druskos taip atlaisvino sanarius ir visa kuna jautiesi kaip naujagimis.Per ta laika numeciau 4 kg dabar stovi vietoj,viskas normalizavosi.Kai prabadausiu butinai parasysiu.
mykolas portretas

Buvau šiandien 3 vaistinėse: Euro, Camelia ir Šeimos. Niekur neturi to vandens, o dar sakė, kad "į vidų nevartojamas", tai nesupratau, atseit, nenaudinga, bet, kad gert negalima... RIMI stovi bambaliai po 5 litrus už 6 lt, bet rašo, kad viskam, tik ne gėrimui. Tai kaip vis dėlto??? Kur jo gauti? Gal Universiteto vaistinėj?
Fox portretas

Pasistatyk aqua filter filtrus tai prisigaminsi to vandens kiek tik nori. Vanduo visiskai isvalomas atbulinio osmoso budu ir prilygsta distiliuotam. Atsukus viena rankenele begs distiliuotas, kita - mineralizuotas.
69 portretas

Sveiki! apie Poli: gal kas turi, ar mate jo nuotraukas kaip tas smarkuolis atrode :) Aciu.