Tyrimas: joga geriau nei Vakarų medicina šalina apatinės nugaros dalies skausmą

Pasak autoritetingų Amerikos valstybinių šaltinių (National Institute of Neurological Disorders and Stroke – NINDS), apatinės nugaros dalies skausmas yra milžiniška sveikatos ir ekonominė problema Amerikoje. Amerikiečiai per metus išleidžia mažiausiai 50 milijardų dolerių, spręsdami šią problemą. 

Joga Vakaruose: kaip pakito mokytojo ir mokinio santykis?

Jogos tradicijai yra bene penki tūkstančiai metų ir tik labai neseniai šis mokymas pasiekė Vakarus – iš pradžių Ameriką, vėliau Europą, o jau keletą dešimtmečių jogos mokymas svečiuojasi ir Lietuvoje. Tačiau ar taip pat žodį „joga“ supranta indas, amerikietis ir lietuvis? 

Kaip išsaugoti ar sustiprinti vaikų regėjimą?

Šiame straipsnyje rasite įžvalgas susijusias su vaikų reigėjimu ir praktinius patarimus.

104 metų jogo patarimai ilgesniam gyvenimui

Lietuvoje apsilankęs ilgaamžis jogas iš Indijos Swami Yogananda pasidalino keliais puikiais patarimais, kuriais pasinaudojus, kiekvieno iš mūsų gyvenimo kokybė turėtų tapti tikrai kur kas geresnė.

Straipsnio šaltinis: www.sveikasmiestas.lt

104 metų Swami teigia, jog nugyventi  ilgesnį bei produktyvesnį gyvenimą gali padėti šie keli, laiko patvirtinti patarimai:

1. Valgykite ciberžolę su medumi;

2. Nepamirškite ryte suvalgyti bent truputį česnako;

3. Vyresnio amžiaus žmonės turėtų sausą maistą drėkinti;

Susitikimai ir jogos užsiėmimai su Svamiu Jogananda

Sveiki,

kviečiame į susitikimus ir jogos užsiėmimus su Svamiu Jogananda.

Detali informacija, nuotraukos ir video reportažas mūsų svetainėje: http://www.jogasveikatai.lt/renginiai/susitikimas-jogos-uzsiemimas-Svami...

Newsletter: 

Susitikimai ir jogos užsiėmimai su Svamiu Jogananda (Ramola Prasad)

Vietos ir laikai:
Vienas susitikimas apie 1,5 val. Organizatorius: sveikasmiestas.lt

Rugsėjo 1917:00PanevėžysPušyno g. 19 A, VšĮ "Vidmavita". Su savimi turėkite kilimėlius.
Rugsėjo 20 ir 2118:00 (abi dienas)Vilnius"Pranciškonų rūmai" Trakų g. 9 antrame aukšte
Rugsėjo 22 ir 2314:00 (abi dienas)VilniusBaltojo tilto pievoje. Jeigu bus blogas oras, renginys persikels į Vilniaus edukologijos universiteto (Studentų g. 39) sporto salę (savanoriai nurodys kelią).
Rugsėjo 2318:00KaunasSantakos stadione (jeigu bus blogas oras, renginys persikels į šalią esantį jogos centrą. Savanoriai nurodys kelią.)

Įdomus faktas: jogui šiandien yra 104 metų, o jo giminaičiai, kurie nepraktikavo jogos ir gyveno paprastą gyvenimą, sulaukė 50-70 metų.

Nuotraukos šaltinis (ir daugiau nuotraukų)

Video reportažas:

Meditacija - maistas sielai

O ar žinote, kas yra tikrų tikriausias saugos diržas meditacijoje? Tai buvimas natūraliu, jausmas, jog esate namie!  Jei jaučiatės formaliai, oficialiai ir dėl to esate susikaustę – medituoti nepavyks. Meditacija reikalauja laisvumo, reikalauja jaustis kaip namie.

Mes suprasime meditacijos reikalingumą. Kodėl mums reikia medituoti ir kokie yra meditacijos būdai. Nesiplėsiu į meditacijos naudą; spėju, jog visi jūs jau ir taip žinote meditacijos teikiamą naudą. Verčiau papasakosiu apie jos reikalingumą bei metodus, kuriais galime sėkmingai medituoti, skirtingus meditacijos būdus.

10 mitų apie meditaciją

Turbūt nėra tokio kūrinijos aspekto, kurio savo įvairialypiu minčių voratinkliu nebūtų apraizgę kone 6 milijardai nuolatos mąstančių protų. Kai kurios iš tos nesuskaičiuojamos galybės minčių suvokia realybę, tokią, kokia ji yra, kai kurios yra vaizduotės vaisiai. Kai kurios tėra paprasčiausi klaidingų nuomonių atgarsiai. Taigi  natūralu, jog egzistuoja galybė mitų, apimančių turbūt kiekvieną mus supantį dalyką ar reiškinį. Meditacija ne tik nėra išimtis, tačiau mitai apie ją taip pat ir labai gajūs.

Filmas "The Reluctant Saint" (en)

Saint Joseph of Cupertino was born Giuseppe Maria Desa in Copertino, Puglia, Kingdom of Naples. (June 17, 1603 -- September 18, 1663)

"He was unsuited for scholarship, but could answer intricate questions regarding the faith."

Puslapiai

Subscribe to Joga sveikatai RSS