Vidinis dialogas

Ka daryti kai nuolat galvoji...Mintys nepalieka nei minutei...Kaip ''nutildyti" vidini dialoga? Kartais jauciuosi issunkta kaip kempine :?

Forumas: 
ForeverYoung portretas

Kažkas gerai yra pasakęs, kad norint sutramdyt arklius, reikia juos "nuvaryt nuo kojų". Reiškia reikia jiems leist eit savo vaga, nes jų per prievartą neįmanoma sustabdyt, jie turi lietis, o jūs tik stebėti.

Lengviausias būdas išvalyti protą yra kartoti kažkokio šventojo vardą. šiaip vieni burbulioje rožinį, kiti kartoja Jėzaus vardą, bet rekomenduojama kartot šitą OM Namax šyvaje. Jis efektyviausiai veikia sąmonę. Bet kartoti reikia stengtis sąmoningai. Po kiek laiko apsivalo protas ir išlenda tikrieji norai ar tikras pašaukimas, ko tikrai norime gyvenime šiame.
Aš taip pat su tuom "kariauju" jei taip galima išsireikšt, bet kiek pastebėjau ko labiau stengies, to labiau lenda įkyrios mintys, todėl leidžiu juoms plaukt ir jos po kiek laiko pačios aprimsta. :D

Svečias portretas

Irgi kažkas sakė, o gal ir nesakė =), kad vienu metu galima galvoti tik apie vieną dalyką. Aišku, kartais mintys yra tarsi žmonės stotyje: blaškosi, bėga į visas puses, bet jeigu mes pradedame galvoti apie vieną dalyką, ypač tą, kuris mums įdomus, mintys nusiramina ir pradeda tekti viena kryptimi.

Kai "nuolatinis galvojimas" neduos ramybės, tiesiog užsiimkite tuo, kas jums įdomu. Tai gali būti viskas, kas teikia malonumą. Gera knyga, muzika, bendravimas, gamtos stebėjimas. Ir pašalinės mintys paliks jus.

Beje, pašalinės mintys dažnai ir įsibrauna dėl to, kad nėra vidinės ramybės, pasitenkinimo, džiaugsmo.

Taip pat nereikia varyti minčių lauk, reikia tiesiog leisti joms išeiti.