meile,pakalbekim apie meile,tik aisku ne apie kuniska,apie jausmus ir mintis,kaip isivaizduojat zmoniu santykius poroje?

kaip manot jeigu del mylimo zmogaus istisai lieji asaras kas kaltesnis del to?ak,kaip as pavargau...

Anele portretas

Turi suprasti-kodėl jas lieji.Bet kentėdama, gailėdama save ir liedama ašarėles nepadėsi nei sau, nei jam.Gal tu tą žmogų labai išaukštinai,(sudievinai)-o jis pasirodė beesas paprastas žmogus su savo požiūriais, polinkiais ir įpročiais?
Žinai turi pasirinkimą -ar lieti jas toliau, ar pasirinkti kitą variantą-pav.NUO ŠIOL NEBELIESIU AŠARĖLIŲ-BUSIU LAIMINGA, net jei susiklostė įvykiai ne taip kaip norėjau.Tiesiog susitaikyk su esama padėtimi.Buk laiminga dabar, gyvenk šia akimirka-esi jauna-mokykis gyventi iš naujo.Neieškok kaltų.Nesistebiu, kad pavargai-kaltų ieškojimas-varginantis dalykas, ir nieko gero neduos-tik negatyvą.(nuoširdžiai). Linkiu greito pasveikimo.

Deimante portretas

o kaip man buti laimingai?buti abejingai problemoms?vis kas negerai,gal as pati sukuriu tas problemas su savo impulsyvumu,bet juk visada negaliu buti neteisi?nebeieskosiu kaltu gal lengviau bus.

Sai portretas

Vienaip ar kitaip mes patys esam kalti dėl savo situacijų.
Tai vadinama karma, arba priežasties - pasekmės dėsniu.
Kaip elgeisi, gyvenai, mąstei vakar - tokia situacija šiandien. Kaip gyveni, elgiesi, mąstai šiandien - galima numanyti situacija rytojaus.
Tik patys kalti dėl VISŲ situacijų.
Keiskis ir aplinka keisis.

Anele portretas

jei nori nebekentėti-ieškok tiesos.

laimis34 portretas

daugybei zmoniu skauda sirdi del mylimo zmogaus,daug kas turi skadziu sirdies zaizdu tam tarpe ir as.daugybe isiskyrusiu vienisu mamu ir tevu...daugybe nusigerusiu nes nerado stiprybes vel pradet viska is naujo.viskam yra savos priezastys.cia kaip medicinoj reikia atrast ligos priezasti ir ja pasalint.jei nepavyksta reikia ieskot kitu galimybiu,ir islikt stipriai nepaluzti asaros nepades

Deimante portretas

as neprasigersiu ir nedegraduosiu,nes turiu sunu,jauciu atsakomybe pries ji,negaliu nuleist ranku kad ir kaip sunku,as tvirtas zmogus,tik kartais atrodo kad ta tvirtybe mane paverte gyvenimo vergu,tai yra bjaurios puses gyvenimo,visi iprociai,depresijos,slegianti aplinka,kazkaip jauciuos atsidurud uz rojaus borto ir einanti per pragara,keistas jausmas,tarsi stebeciau savo kosmara is sono.Anele,as pavargau ieskoti tos tiesos,nes visos pastangos baigiasi asarom ir nusivylimais,o gal as cia ne apie tokia tiesa kalbu:)?

laimis34 portretas

nera amzino dziaugsmo nera amzino skausmo visa sravi ir nuolat keiciasi.reikia rast stiprybes savy isgyvent sunku laikotarpi,ir priimt tai kaip pamoka.didelei sielai dideli isbandymai.as ir turiu sunu esu vienisas tevas, bukim optimistai ir nenukabinkim nosies

Deimante portretas

pagirtina vyras vienas augina vaikuti:)

Barbara portretas

Man ankščiau pačiai meilė asocijavosi su ašaromis,intrigomis,na žodžiu viskuo,ką dažniausiai matai meilės filmuose-skausmu.Pats nesąmoningai prisigalvoji, kimbi, erzini kitą žmogų ir išprovokuoji partnerį, o ant galo lieji ašaras. Bet gyvenimas papurtė už pakarpos ir pamačiau,kad pati dėl visų ašarų buvau kalta.Todėl su savo dabartiniu partneriu puikiai sutariame,nes išmokau atleisti, diplomatijos, draugiškai perspėti apie tai,kas nepatinka, o ir patrneris labai ramus žmogus pasitaikė, ir tų ašarų labai retai būną...laaabai:)) Dažnai yra skiepijama,kad gyvenimas nėra lengvas, santykiai yra labai rimtas, sudėtingas dalykas, o iš tikro viską galima labai pasilengvinti įdedami pastangas į saviugdymą ir savianalizę..:)