depresija

kaip isigydyti depresija be daktaru isikisimo?

Deimante portretas

depresija tai emocija,jeigu nori ja nugalet turi buti stiprus?ar kaip ten yra?

wica portretas

Deimante, kas nutiko Tavo gyvenime? depresija siaip sau neateina.

Deimante portretas

nutiko labai labai siaubinga nelaime,asmeniskai man,bet tai paliete ir mano artimus zmones,negaliu apie tai pasakot,nes net psihologui negaliu atsivert,paplustu asaromis.

wica portretas

as kaip ir tu auginu sunu viena...ir depresija mane uzpuole...atsiverk, kitaip vienai bus dar blogiau...

Deimante portretas

parasyk man i el pasta,cia tikrai nepasakosiu.......mane ne del to kad viena auginu sunu uzpuole depresija,kiekviena diena suprantu kad jis tikras stebuklas,kad is paskutiniu kabinsiuos i gyvenima kad jam nieko netruktu,tiesiog viskas susidejo,is pradziu ta nelaime,skyrybos,jausmu painiava...

wica portretas

Parasiau Tau laiskuti. Susitiksim ten siuo klausimu :)

laimis34 portretas

bendravimas supratimas tikrai padeda ,na reikia stengtis paziuret i tai kaip i gyvenimo isbandyma,ir galvok optimistiskai viskas priklauso nuo minciu,ir joga puikiai ramina stresa nervines itampas.taip pat svarbu malda kreipimasis i dieva suteikia pasitikejimo savim ir nauju jegu tiket kad viskas bus gerai

wica portretas

ir as taip manau.Dievas neduoda daugiau ne galime pakelt. o mintys musu-klastunes-jos prisaukia ne tik depresijas :))

Vanile portretas

Mane ir uzpludo blogos emocijos, nieks nedziugina.... galvoju gal joga pades...nenoriu vaistu gert...net nezinau ka ir bedaryt

Deimante portretas

gyvenk:),gyvenimas grazus,gaila as tik dabar tai supratau,puse metu pratunojau vezlio kiaute,bet geriau veliau nei niekada:)

Spygliuke portretas

Sveiki, noreciau, kad priimtumet mane i savo buri :)
As taip pat sergu ta nelemtaja liga (ji man diagnozuota), gaila tik, kad susirapinau savo sveikata tik tada, kai buvau beveik priejusi liepto gala..puse metu vartojau vaistus, dabar stengiuosi isgyventi be ju..sunku, bet tuo paciu suprantu, kad turiu dirbti su savimi..isties, darbas su savimi yra pats sunkiausias. kita vertus, visiems patariu negalvoti apie blogus dalykus - tai tikrai nepadeda, ir stengtis nebuti vienam, nes kai lieki vienas, prisigalvoji visokiu nesamoniu..
Ir dar - noreciau pasiteirauti, kokius jogos centrus lankote, noretusi ir man i kokius kursus uzsirasyti..

Deimante portretas

sveika,man taip pat panasiai buvo,beveik liepto galas.taip pat pusmeti vartojau vaistus ir dabar dar vartoju,tik va atsirado toks visai nepazistamas zmogutis kuris mane isklause suprato bir tikrai padejo,aciu jam labai:)

Spygliuke portretas

kas tas zmogutis? reiketu ir man tokio zmogaus pastaruoju metu..per daug visko susidejo i kruva..

Deimante portretas

cia is sito forumo,tas zmogutis atejo cia taip pat ieskoti pagalbos i panasius depresijos klausimus,parasyk man i el pasta,gal galeciau padet,tiesiog isklausyt,patart ir suprast,kartais zmogui tiek nedaug reikia:).

lapute portretas

Mane taip pat uzplusta depresija,tada net bijau su zmonems bendrauti nepasitikiu savimi,jauciuosi tokia tuscia ir niekam nereikalinga,nezinau kaip to galima isvengti,kaip labiau pasitiketi savimi nebijoti isreiksti savo nuomones kitiems?negalvoti ,kad esu tokia tuscia,niekam neidomi ir t.tEsu gan simpatiska ,bet nezinau kodel taip save nuvertinu....Gal galit kas padet ir patart ka daryt?

lapė portretas

Lapė laputei pataria: NUSTOK SAVE VERTINTI. Elkis naturaliai, paprastai - juokis, mąstyk pozityviai, nesigraužk dėl to, ką padarei, nes JAU padarei ir nebeištaisysi to. Ir po galais: koks skirtumas, ką apie tave mano kiti? GYVENK SAU. Nu ir pamatysi, kd gyvenimas yra gražus, o tu - taip pat:)

Indija portretas

Daug problemų kyla dėl to, jog mes ne gyvenam, i gyvenimui skirtą laiką paaukojam praeities, kurios nebėra, analizavimui, vertinimui bei, baisiausia, tapatinimuisi su ja. Mes nesam praeitis, Praeities poelgiai- ne mūsų poelgiai. Taip pat nesam ir ateitis. Neverta užsiimti jokia veikla tikintis rezultatų ateityje. Esamybės veiksmas, mintis, pasirinkimas- vienintelė mums prieinama erdvė, vieta, būtis, būsena. O savęs vertinimas kyla iš įsitikinimo, kad reikia būti asmenybe. Visiems įdomiu.Visiems patinkančiu. Vertingu pagal tą verčių sistemą, kurią sukūrė visuomenė velniai žino kada ir bando primesti mums kaip savą, nors iš tikro svetimą bei neprigimtinį ,jausenų, mąstysenos rinkinį. Taip pat visi norim būti svarbiais. Bet tai irgi koncentruota į išorę. Labai retai gyvenam, sau, savyje ir dėl savęs. Nors tai yra laisvė.
Taigi paklausyk lapės ir nustok vertinti. Knistis savo šiukšlyne, geriau jį išvalyti, išmesti, o ne raustis giliau.

rasma portretas

Man taip pat buvo diagnozuota depresija. Gydytoja prirašė visokiausių vaistų,bet aš suwokiau,kad vartodama vaistus,pati sau pripažinčiau,kad sergu ir tada gali būt dar blogiau. Maniau,kad taip įklimpsiu dar gyliau. Nusprendžiau vaistų nevartot,bandyt pati išsikapstyt. Ir man pavyko:) jau keli mėnesiai,kaip viskas mano galvoje susitwarkę. Manau,sąmonė yra labai galinga. Jei mes jai pripažinsim,kad "taip,man depresija,man blogai,man labai blogai",tai visa tai ir apsigyvens tavyje. Aš mėginau įtikint sąmonę,kad man viskas gerai,kad nėra jokios depresijos. Taip pat dariau įvairias praktikas. Dabar tikrai džiaugiuosi,kad nesigriebiau vaistų. Bet nesmerkių tų,kurie vartoja vaistus nuo depresijos. Visiškai jus suprantu. Jei žmogus įgrimsta per daug gyliai,jis gali nebeturėt jėgu išsikapstyt pats. Aš tiesiog neleidau sau grimst gyliau.