Geri pasikeitimai

Sveiki, brangūs Jogos sveikatai http://joga.365.lt nariai!

Noriu papasakoti, kas gero įvyko mūsų svetainėje per pastarąsias dienas.

SUKURTAS PATOGESNIS NAUJIENLAIŠKIS

Šį naujienlaiškį skaitote dabar. Tai patogus būdas nepraleisti nieko įdomaus -- kai svetainėje pasirodys naujas naudingas ir įdomus filmas, straipsnis, muzika, knyga arba renginio anonsas, jūs gausite pranešimą apie juos. Tai patogu -- nebūtina tikrinti svetainės kasdien, ir kartu jūs sužinote apie visas įdomybes.

Laiškus siųsiu maždaug kartą per mėnesį. Jeigu dėl kažkokios priežasties jūs nenorite gauti šio naujienlaiškio, jo labai paprasta atsisakyti (nuoroda šio laiško apačioje). Bet neskubėkite to daryti -- palaukite kitų laiškų. Tikiuosi, kad jie bus jums naudingi.

SUTVARKYTA KARMOS SISTEMA

Dabar viskas veikia korektiškai ir galite pažiūrėti, kokia yra jūsų atnaujinta karma svetainėje (Nuoroda "Aš" svetainės viršuje). Apie karmą mūsų svetainėje -- http://joga.365.lt/apie-svetaine/karma

RODOMA NAUDINGESNĖ REKLAMA

Gavau leidimą rodyti Google reklamą, todėl dabar tekstiniai skelbimai yra naudingesni, pvz. prie straipsnio apie sveikos mitybos knygą rodomi atitinkami skelbimai -- apie sveiką maistą, informacinio pobūdžio skelbimas ("Sužinokite apie genetiškai modifikuotus produktus ES"), knygų parduotuvės reklama.

NAUJAS TURINYS SVETAINĖJE:

Alenas Karas - Lengvas būdas sulieknėti (el. knyga lietuvių kalba)
http://joga.365.lt/knygos/Lengvas-budas-suliekneti

Susitikimas su Šri Šri Ravi Šankaru Vilniuje
http://joga.365.lt/susitikimas-Sri-Ravi-Sankar-Vilnius

Ačiū, kad perskaitėte iki galo!

Jogos sveikatai kūrėjas ir redaktorius,
Roman Ustinovič

Newsletter: